Pro našeho klienta, stabilní českou společnost působící v oblasti elektronických systémů, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Technický konzultant

Ref. číslo:J40017
Pracoviště:okr. Kroměříž
Pracovní náplň:● podpora SW a HW produktů u koncových zákazníků ● technická podpora pro spolupracující partnery ● před-implementační příprava (analýza) pro nové zákazníky ● řešení požadavků zákazníků na doplnění dalších funkcí (úpravy tiskových sestav, exporty, skripty…) ● školení, konzultace, konfigurace u zákazníků
Požadujeme:● min. SŠ vzdělání ● znalost práce s databázemi MS SQL ● základy programování (skriptovací jazyk na platformě Deplhi, Fast report) ● praxe na obdobné pozici vítána (není nutností) ● dobrá znalost práce na PC, zručnost a technické myšlení ● řidičský průkaz sk. B ● samostatnost, časová flexibilita ● odpovědnost, aktivní přístup k práci, komunikativnost ● ochotu učit se novým věcem
Nabízíme:● hlavní pracovní poměr ● perspektivní práci v mladém kolektivu ● zázemí stabilní společnosti v zajímavém oboru ● možný kariérní postup ● SIM i k soukromým účelům, služební notebook ● sick days, firemní akce, roční prémie, stravenky