Pro našeho klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici: Technik elektro

Technik elektro

Ref. číslo:SV/M
Pracovní náplň:Pracovní činnosti - diagnostika, údržba a oprava výrobních linek - preventivní a prediktivní údržba strojů - návrhy a realizace technického vylepšení daných strojů a zařízení - spolupráce s externími společnostmi při složitějších opravách
Požadujeme:Požadavky: - vzdělání, obor elektro - platnou vyhl. 50/1978, ideálně §6, případně §5 - zkušenost s opravami automatizovaných linek výhodou - schopnost číst ve výkresové dokumentaci - technické myšlení - samostatnost a zodpovědnost - chuť na sobě pracovat a učit se novým věcem
Nabízíme:Nabízíme: - nové technologie, vysokou míru automatizace - možnost naučit se novým věcem a pracovat s novými stroji - mzdu odpovídající Vašim zkušenostem a znalostem - zázemí zahraniční společnosti, přátelské a čisté prostředí - 3 směnný provoz, zkrácená pracovní doba na 7,5 hod. - jazykové vzdělávání - stravenky v hodnotě 80 Kč - zajištěná autobusová doprava na trase Přerov – Prostějov V případě zájmu se budeme těšit na Váš životopis zaslaný na email valentova@e-pragma.cz nebo volejte na tel. +420 734 752 997