Pro našeho klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici: Technolog Olomouc

Technolog Olomouc

Ref. číslo:SV/W
Pracoviště:Olomouc
Pracovní náplň:Tvorba pracovních postupů a správa dat v programu SAP Vedení a řízení přidělených projektů náběhu výroby nových výrobků, či jiných projektů souvisejících s přípravou výroby Zlepšování procesů výroby, výrobních technologií Snižování nákladů výroby Využívání know-how mateřské firmy
Požadujeme:POŽADAVKY: - SŠ/VŠ v oboru strojírenství –praxe v oboru výhodou - Znalost práce na PC (MS Office) - Znalost normování práce - Znalost SAP výhodou - Technické a ekonomické myšlení - Znalost čtení strojírenských výkresů - Zkušenosti z výrobního prostředí výhodou - Komunikační a organizační schopnosti, práce v týmu - Samostatnost, odpovědnost, spolehlivost, pozitivní pracovní přístup - Řidičský průkaz sk. B výhodou
Nabízíme:NABÍZÍME: Stabilní zázemí nadnárodní společnosti Příjemné a moderní pracovní prostředí Možnost dalšího vzdělávání a profesního rozvoje Školení u mateřské firmy Motivující finanční ohodnocení + další benefity Dotované stravování - výběr ze 6 jídel Příspěvek na penzijní pojištění/ po roce práce 25 dnů dovolené /po roce práce 13. a 14.plat/po roce práce Firemní akce V případě zájmu se budeme těšit na Váš životopis zaslaný na email valentova@e-pragma.cz nebo volejte na tel. +420 734 752 997