Pro našeho klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici: TECHNOLOG POLYGRAFIE

TECHNOLOG POLYGRAFIE

Ref. číslo:SV/A
Pracoviště:Břidličná
Pracovní náplň:Popis pozice: Polygrafický technolog samostatně stanovuje technologické postupy pro jednotlivé úseky polygrafické výroby, zajišťuje technologickou přípravu a podporu výroby včetně zavádění nových výrobků.
Požadujeme:Požadujeme - SŠ polygrafická, nebo praxe v oboru. - VŠ (obory aplikované v obalovém průmyslu – polygrafie, organická technologie, technologie polymerních látek apod.) výhodou, - Praxe v oboru (oblast polygrafie a obalového průmyslu) výhodou - Uživatelská znalost MS Office, Internet, SAP R/3 výhodou - ŘP sk. B - Jazyky AJ a/nebo NJ na úrovni min. B1 - Analytické myšlení, flexibilitu
Nabízíme:- zázemí výrobní společnosti v oblasti hutního materiálu, obalových materiálů na bázi hliníku - odpovídající platové ohodnocení - zajímavou, různorodou a zodpovědnou práci s možností profesního růstu - týden dovolené navíc, závodní stravování, penzijní připojištění - pružná pr. doba V případě zájmu se budeme těšit na Váš životopis zaslaný na email valentova@e-pragma.cz nebo volejte na tel. +420 734 752 997.