Pro našeho klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici: TECHNOLOG SENIOR

Technolog senior

Ref. číslo:SV/A
Pracoviště:Břidličná
Pracovní náplň:Popis pozice: Stanovuje technologické postupy a jejich změny, zajišťuje technologickou přípravu výroby. Určuje, zkouší a vyvíjí technologické postupy v oblasti válcování za studena a dělení válcovaných polotovarů včetně jejich tepelného zpracování, metalurgie tavení. Řídí technické a technologické zkoušky a ke všem činnostem pořizuje dostatečnou dokumentaci.
Požadujeme:Požadujeme - VŠ (obor tváření, metalurgie) - Praxe v oboru neželezných kovů 5 let - Komunikativní znalost AJ (odborná terminologie výhodou) - ŘP sk. B - Osobní předpoklady: systematičnost, důslednost, odpovědnost, samostatnost - Nástup dle dohody
Nabízíme:Nabízíme - zázemí tradiční výrobní společnosti v oblasti hutního materiálu, obalových materiálů na bázi hliníku - možnost podílet se na strategickém rozvoji společnosti - odpovídající mzdové ohodnocení - zajímavou, různorodou a zodpovědnou práci s možností profesního růstu - týden dovolené navíc, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění aj. - pružná pracovní doba V případě zájmu se budeme těšit na Váš životopis zaslaný na email valentova@e-pragma.cz nebo volejte na tel. +420 734 752 997.