Jste absolvent SŠ nebo VŠ v oboru informatika a chtěl/a byste nastartovat kariéru? Zde je příležitost pro Vás! Pro dynamicky se rozvíjející SW společnost v olomouckém regionu obsazujeme pozici: Tester - vhodné i pro absolventy

Tester - vhodné i pro absolventy

Ref. číslo:J22015
Pracoviště:Olomouc
Pracovní náplň:* kontrola požadavků na základě popsané specifikace či analýzy * manuální testování funkčnosti * tvorba testovacích scénářů * testování zátěže a výkonnosti softwaru
Požadujeme:* SŠ/VŠ oblast informační technologie * znalost AJ na technické úrovni * základní znalost SQL, .NET, HTML5, CSS * základní znalost administrace OS MS Windows * schopnost čtení/ladění programového kódu (C#, JavaScript) * logické myšlení, komunikativnost, samostatnost
Nabízíme:* zajímavé zaměstnání v dynamicky se rozvíjející společnosti * získání nových zkušeností se špičkovými technologiemi * perspektivu kariérního růstu a motivující ohodnocení * další benefity (externí a interní vzdělávání, flexibilní pracovní dobu, stravenky, telefon)