Pro našeho klienta, společnost působící v oblasti potravinářství, hledáme vhodného kandidáta na pozici: Topič - obsluha kotelny

Topič - obsluha kotelny

Ref. číslo:J39217
Pracoviště:okr. Přerov
Pracovní náplň:* práce na technologických zařízeních kotelny * zabezpečení provozu kotelny ve třísměnném nepřetržitém provozu, dohled nad chodem turbogenerátoru * údržba kotlů a souvisejících zařízení * dohled nad chodem kaskády kondenzačních kotlů, parního vyvíječe a stanice ohřevu plynu
Požadujeme:* topič III.třídy * platné topičské zkoušky na středotlaké kotle, kapalná a plynná paliva * trestní bezúhonnost * zodpovědný a samostatný přístup * praxe v oboru vítána
Nabízíme:* dlouhodobou stabilní práci v provozu zavedené potravinářské společnosti * odpovídající finanční ohodnocení * závodní stravování V případě zájmu se budeme těšit na Váš životopis zaslaný na email valentova@e-pragma.cz nebo volejte na tel. +420 734 752 997.