Pro našeho klienta - mezinárodní výrobní společnost působící v oblasti automtotive - hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Účetní

Ref. číslo:J40117
Pracoviště:Prostějov
Pracovní náplň:● zaúčtování a kontrola tuzemských i zahraničních materiálových a režijních faktur ● účtování interních a pokladních dokladů ● podílení se na závěrkových operacích a auditech společnosti ● spolupráce při inventarizaci zásob, majetku a účtů při účetních závěrkách ● sestavování statistických výkazů pro ČSÚ ● spolupráce na přípravě reportů společnosti a podkladů pro daňová přiznání ● spolupráce s kolegy na finančním oddělení
Požadujeme:● SŠ / VŠ vzdělání ekonomického směru ● praxe min. 1 rok na obdobné pozici v mezinárodní společnosti ● znalost podvojného účetnictví a souvisejících předpisů ● orientace v problematice DPH a majetku výhodou ● komunikativní znalost AJ nebo NJ ● dobrá znalost MS Office ● pečlivost a zodpovědnost, samostatnost ● pozitivní přístup, časová flexibilita
Nabízíme:● zajímavou práci v zavedené mezinárodní rostoucí společnosti ● firemní stravování, dovolená nad rámec 4 týdnů ● jazykové vzdělávání, zaměstnanecké benefity, teambuildingové akce, akce podporující management zdraví ● profesionální pracovní kolektiv, příjemné pracovní prostředí