Pro našeho klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici: VEDOUCÍ EKONOMICKÉHO ÚSEKU

Vedoucí ekonomického úseku

Ref. číslo:SV/H
Pracoviště:Zábřeh
Pracovní náplň:Náplň práce: - Celková odpovědnost za oblast financí, účetnictví, daní, personalistiky a právních záležitostí - Cílené ekonomické řízení společnosti - Vytváření prognóz, rozpočtů a účetních výkazů - Rozvoj ekonomických ukazatelů - Spolupráce s bankami, pojišťovnami, veřejnými orgány, auditory, právními zástupci a daňovými poradci - Stanovení směřování společnosti v oblasti personální práce - Rozvoj a implementace moderních HR nástrojů ve všech funkcích HR - Podává zprávy přímo vedení - Podává zprávy – Mateřské společnosti v Německu - Kolektivní vyjednávání s odborovou organizací - Spolupráce s IT podporou účetních SW
Požadujeme:Požadujeme: - Vysokoškolské vzdělání ekonomického směru - Několik let odborné praxe ve srovnatelné pozici ve středně velké společnosti - Bezpečné ovládání provozních ekonomických nástrojů - Aktivní znalost německého jazyka, příp. základní znalost německého jazyka a aktivní znalost anglického jazyka - Rychlé chápání a dobré analytické dovednosti - Vysoká implementační orientace v kombinaci se strategickým myšlením - Iniciativita, realizace a konstruktivita, důvěra ve svůj tým a spolupráce s ním
Nabízíme:Nabízíme: - Mzda 60 000 – 70 000 Kč - Dlouhodobé zaměstnání ve stabilní společnosti - Pružnou pracovní dobu - Možnost závodního stravování s příspěvkem - Dovolená v délce 25 pracovních dní - Příspěvek na penzijní připojištění V případě zájmu se budeme těšit na Váš životopis zaslaný na email valentova@e-pragma.cz v českém i německém jazyce nebo volejte na tel. +420 734 752 997.