Pro našeho klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici: Vedoucí expedice

Vedoucí expedice

Ref. číslo:SV/C
Pracoviště:Šumperk
Pracovní náplň:Náplň práce • vedení malého týmu lidí připravující výrobky k přepravě k zákazníkovi • řízení celého procesu expedice pro obě divize společnosti • optimalizaci celého procesu expedice
Požadujeme:Požadujeme • SŠ vzdělání • znalost základů logistiky (incoterms, fungování expedice) • znalost celní problematiky (intrastat, dovozy/vývozy do/z 3.zemí) • jazykové znalosti – anglický jazyk (+ německý výhodou) • znalost práce s SAP, Helios (ECS vývozy) výhodou • samostatnost i schopnost týmové práce
Nabízíme:Nabízíme • sílu a stabilní zázemí společnosti, moderní firmu • odpovídající a motivující mzdové ohodnocení • velké množství benefitů: 25 dnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování přímo ve společnosti a další ... • fajn tým, který drží při sobě a vzájemně se podporuje • možnost profesního růstu v mezinárodní společnosti V případě zájmu se budeme těšit na Váš životopis zaslaný na email valentova@e-pragma.cz nebo volejte na tel.: 734 752 997