Pro našeho klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici: Vedoucí údržby elektro

Vedoucí údržby elektro

Ref. číslo:SV/A
Pracoviště:Břidličná
Pracovní náplň:Popis pozice: Zodpovídá za technický stav a bezporuchový provoz výrobního zařízení po stránce elektro. Projednává kooperace pro opravy elektro zařízení, připravuje zadání pro rozsáhlejší rekonstrukce a modernizace. Zpracovává návrhy oprav. Provádí kontrolu servisní a opravárenské činnosti. Uvádí do provozu strojní zařízení po opravách. Zpracování analýz poruchovosti a technického stavu strojního zařízení v oblasti elektro.
Požadujeme:Co požadujeme? VŠ/SŠ elektro Osvědčení vyhl. 50/1978 Sb., §8 Praxe v oboru elektro ve výrobním prostředí Znalost SIMATIC výhodou Uživatelská znalost PC (Excel, Word), produkty z oblasti projektování (Eplan, AutoCad) výhodou ŘP sk, B
Nabízíme:Benefity: mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní připojištění až 500, Kč, závodní jídelna, příspěvek na dopravu, odměna za přítomnost na pracovišti, náborový příspěvek 25 tis Kč, sportovní a kulturní akce, bazén MZDA: 38-43 tis/měsíc V případě zájmu se budeme těšit na Váš životopis zaslaný na email valentova@e-pragma.cz nebo volejte na tel. +420 734 752 997