Pro našeho klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici: VEDOUCÍ VÝROBY

Vedoucí výroby

Ref. číslo:SV/H
Pracoviště:Zábřeh
Pracovní náplň:Náplň práce: Koordinace výroby a zodpovědnost za plnění plánu výroby Sledování kapacity ve výrobě v návaznosti na plán Zajištění plynulosti výroby Zodpovědnost za kvalitu LeanProduction
Požadujeme:Požadujeme: Vzdělání – minimálně středoškolské s maturitou ve strojírenském oboru Důležitá je aktivní znalost německého jazyka Praxe v oboru minim. 3 roky MS Excel – pokročilý MS Word – pokročilý Řidičský průkaz B Přirozená autorita, samostatnost, odpovědnost, flexibilita
Nabízíme:Nabízíme: Mzda 40 000 – 45 000 Kč Dlouhodobé zaměstnání ve stabilní společnosti Pružnou pracovní dobu Možnost závodního stravování s příspěvkem Dovolená v délce 25 pracovních dní Příspěvek na penzijní připojištění V případě zájmu se budeme těšit na Váš životopis zaslaný na email valentova@e-pragma.cz v českém i německém jazyce nebo volejte na tel. +420 734 752 997.