Máte zkušenosti s vedením týmu ve výrobní sféře a vynikáte v organizaci? Rád/a plánujete a kontrolujete činnost ostatních? Umíte své kolegy povzbudit a motivovat k lepším výkonům a zároveň zajistit jejich spokojenost na pracovišti? Pokud ano, pak hledáme právě Vás! Pro našeho klienta, stabilní nadnárodní výrobní společnost s tradicí i potenciálem zároveň, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Výrobní mistr

Výrobní mistr

Ref. číslo:J20415
Pracoviště:okr. Nový Jičín
Pracovní náplň:* organizace výrobního procesu * vedení pracovního týmu * dohled nad plněním úkolů a dodržováním časového harmonogramu * kontrola dodržování BOZP * kontrola technického stavu vybavení a strojů
Požadujeme:* SŠ/VŠ technického směru * zkušenost v oblasti řízení výrobního týmu nutná * znalost AJ, popř. NJ výhodou * uživatelská znalost PC (Word, Excel; SAP - výhodou) * samostatné rozhodování, svědomitost * ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
Nabízíme:* zajímavá práce v nadnárodní společnosti * motivující finanční ohodnocení * možnost profesního růstu a vzdělávání (odborné i jazykové) * příspěvek na stravování, dopravu * 5 týdnů dovolené * příspěvěk na penzijní připojištění * další benefity společnosti