Pro našeho klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici: VÝROBNÍ MISTR

VÝROBNÍ MISTR

Ref. číslo:SV/E
Pracoviště:Senice na Hané
Pracovní náplň:Náplň práce: * vedení týmu pracovníků ve výrobě * koordinace práce dle požadavků zákazníků * plánování směn podřízeným * dohled na dodržování plánů výroby a stanovených termínů
Požadujeme:Požadujeme: * minimálně středoškolské vzdělání technického směru, znalost výkresů * zkušenosti z pozice mistra ve strojŕenské výrobě alespoň 4 roky * komunikativnost a manažerské schopnosti * praxe ve strojŕeské výrobě – hlavně svářečské podmínkou. - Výhodou znalost Aj/Nj
Nabízíme:NABÍZÍME: * odpovídající finanční ohodnocení * 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování * možnost ubytování na ubytovně * místo výkonu práce: Senice na Hané, Olomouc Pracovní doba Po – Pá 6:00 – 14:30 Nástup možný ihned V případě zájmu se budeme těšit na Váš životopis zaslaný na email valentova@e-pragma.cz nebo volejte na tel. +420 734 752 997