English    Deutsch

PRAGMA personální agentura s.r.o.

tř. Kosmonautů 989/8, Olomouc
Tel.: +420 587 433 412, +420 606 664 201
e-mail: olomouc@e-pragma.czNovinky
29.4.2016
Hledáme pracovníky do Německa a do Norska
Naše agentura získala objednávku na 20 svářečů a zámečníků do Německa a do Norska....více»
 
1.2.2016
Co nám přinese rok 2016 - navyšování platů ?
Již koncem minulého roku se dále prohluboval nedostatek pracovníků na technické výrobní pozice. Toto přináší velké tlaky na navyšování mezd. PRAGMA personální agentura již začala vyjednávat se zaměstn...více»
 
30.11.2015
Hledáme pracovníky do výroby
Naše personální agentura opět hledá pracovníky do výroby za výhodných podmínek....více»
 
30.11.2015
Rozšiřujeme nabídky práce do zahraničí - Německo, Anglie a Švýcarsko
Pro velký zájem o práci v zahraničí naše personální agentura rozšiřuje svoji nabídku zaměstnání i do dalších západních zemí. Podmínkou je alespoň komunikativní znalost Nj nebo Aj....více»
 
archiv novinek»

Volná místa - aktuální stav k 19. 8. 2016

Obory činnosti: Vyhledávání:
Všechny obory

zpět na volná místa | obor činnosti - Stavebnictví, projekční činnost

Detailní výpis inzerátu

Máte praxi a znalosti v projektování a vedení týmu?"Voda je Váš pracovní živel"? Rád/a se pohybujete v kolektivu lidí, kterému jste vedoucím, oporou i poradcem? Máte schopnost věcné a pádné argumentace? Významná stavebně-projekční společnost s dlouholetou tradicí a se širokým portfoliem činností hledá vhodného kandidáta na pozici:

Projektant vodohospodářských staveb + vedoucí skupiny

verze pro tisk
Ref. číslo:J19015
Pracoviště:okr. Zlín
Pracovní náplň:* samostatné zpracování a posouzení  různých stupňů projektové dokumentace vodohospodářských staveb (ČOV, inženýrské sítě, vodohospodářské objekty) * koordinace profesního týmu * projednávání dokumentace s partnery investiční výstavby a příslušnými orgány a organizacemi * provádění autorského dozoru
Požadujeme:* SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru vodní hospodářství a vodní stavby * autorizace v oboru „Stavby vodního hospodářství a krajinného inženýrství“ nebo předpoklad k brzkému získání * zkušenosti s vedením pracovního týmu nebo projektů vodohospodářských staveb (vč. technologie) výhodou * uživatelská znalost práce v AutoCADu a MS Office nutná * zkušenosti se specializovaným vodohospodářským softwarem výhodou * schopnost prezentovat a obhájit navržené řešení v komunikaci s partnerem v investiční výstavbě * znalost AJ na úrovni B1 výhodou * řidičské oprávnění skupiny B
Nabízíme:* motivující finanční ohodnocení * prémiová složka mzdy v závislosti na výsledcích * podpora profesního rozvoje a vzdělávání * firemní benefity ve volitelném systému
Máte-li zájem o tuto pozici, můžete se přihlásit do výběrového řízení »

Přihláška do výběrového řízení

Jste-li již zaregistrován(a) v naší personální databance, vyplňte prosím tuto přihlášku do výběrového řízení. Pokud ještě nejste registrován(a), vyplňte prosím registrační formulář.

Jméno: Bydliště:
Příjmení: Ulice, č.p.:
Telefon: Město:
E-mail: PSČ:
Poznámka:
Životopis: Pokud jste se k nám zaregistroval(a) již před delší dobou a/nebo v souvislosti s přihláškou do výběrového řízení považujete za vhodné nám doplnit své údaje, přiložte prosím svůj aktuální životopis (nejlépe ve Wordu):
Pokud nemáte svůj životopis nyní připraven, pošlete nám jej, prosím, co nejdříve na e-mail olomouc@e-pragma.cz (do předmětu napište „Aktualizace“).
U P O Z O R N Ě N Í : Následující text prosím uvádějte vždy společně s Vaším životopisem, jinak Vám nebudeme moci zprostředkovat zaměstnání.

Souhlasím, aby společnost PRAGMA personální agentura s.r.o. zpracovávala osobní údaje obsažené v mém profesním životopisu pro účely zprostředkování zaměstnání (ukládání v databázi, třídění, vyhledávání, předávání potenciálním zaměstnavatelům, uchovávání), v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to až do odvolání.

Potvrzuji, že jsem informován o svých právech přístupu, oprav a ochraně osobních údajů podle tohoto zákona.

Zákon 101/2000 Sb.
Přepište kontrolní kód:
© 2006-2016 PRAGMA | | Kontakt | Povolení MPSV | Mapa stránek | PRAGMA headhunting - executive search
odkazy