English    Deutsch

PRAGMA personální agentura s.r.o.

tř. Kosmonautů 989/8, Olomouc
Tel.: +420 587 433 412, +420 606 664 201
e-mail: olomouc@e-pragma.czNovinky
13.2.2017
Naše personální agentura stále hledá nové pracovníky do strojírenství
Naše personální agentura stále hledá nové pracovníky do strojírenství. Jedná se hlavně o zámečníky, svářeče CO2 a operátory strojů. Již nyní cítíme výrazné tlaky na zvyšování mezd. I pracovníci naší...více»
 
20.9.2016
Nové pracovní příležitosti u naší personální agentury
Naše personální agentura rozšiřuje nabídku o nové pracovní pozice v Prostějově....více»
 
31.8.2016
Hledáme spolehlivé pracovníky pro strojírenkou výrobu po celé ČR
Počátkem druhého pololetí se naší personílní agentuře otevřelo mnoho nových pozic ve strojírenství. ...více»
 
31.8.2016
Výrazné navýšení platů zaměstnancům naší personání agentury
Podle posledních hodnocení naše personální agentura zaznamenala výrazné navýšení platů zaměstnancům oproti roku 2015....více»
 
archiv novinek»

Volná místa - aktuální stav k 24. 4. 2017

Obory činnosti: Vyhledávání:
Všechny obory

zpět na volná místa | obor činnosti - Stavebnictví, projekční činnost

Detailní výpis inzerátu

Máte praxi a znalosti v projektování a vedení týmu?"Voda je Váš pracovní živel"? Rád/a se pohybujete v kolektivu lidí, kterému jste vedoucím, oporou i poradcem? Máte schopnost věcné a pádné argumentace? Významná stavebně-projekční společnost s dlouholetou tradicí a se širokým portfoliem činností hledá vhodného kandidáta na pozici: Projektant vodohospodářských staveb + vedoucí skupiny

Projektant vodohospodářských staveb + vedoucí skupiny

verze pro tisk
Ref. číslo:J19015
Pracoviště:okr. Zlín
Pracovní náplň:* samostatné zpracování a posouzení  různých stupňů projektové dokumentace vodohospodářských staveb (ČOV, inženýrské sítě, vodohospodářské objekty) * koordinace profesního týmu * projednávání dokumentace s partnery investiční výstavby a příslušnými orgány a organizacemi * provádění autorského dozoru
Požadujeme:* SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru vodní hospodářství a vodní stavby * autorizace v oboru „Stavby vodního hospodářství a krajinného inženýrství“ nebo předpoklad k brzkému získání * zkušenosti s vedením pracovního týmu nebo projektů vodohospodářských staveb (vč. technologie) výhodou * uživatelská znalost práce v AutoCADu a MS Office nutná * zkušenosti se specializovaným vodohospodářským softwarem výhodou * schopnost prezentovat a obhájit navržené řešení v komunikaci s partnerem v investiční výstavbě * znalost AJ na úrovni B1 výhodou * řidičské oprávnění skupiny B
Nabízíme:* motivující finanční ohodnocení * prémiová složka mzdy v závislosti na výsledcích * podpora profesního rozvoje a vzdělávání * firemní benefity ve volitelném systému
Máte-li zájem o tuto pozici, můžete se přihlásit do výběrového řízení »

Přihláška do výběrového řízení

Jste-li již zaregistrován(a) v naší personální databance, vyplňte prosím tuto přihlášku do výběrového řízení. Pokud ještě nejste registrován(a), vyplňte prosím registrační formulář.

Jméno: Bydliště:
Příjmení: Ulice, č.p.:
Telefon: Město:
E-mail: PSČ:
Poznámka:
Životopis: Pokud jste se k nám zaregistroval(a) již před delší dobou a/nebo v souvislosti s přihláškou do výběrového řízení považujete za vhodné nám doplnit své údaje, přiložte prosím svůj aktuální životopis (nejlépe ve Wordu):
Pokud nemáte svůj životopis nyní připraven, pošlete nám jej, prosím, co nejdříve na e-mail olomouc@e-pragma.cz (do předmětu napište „Aktualizace“).
U P O Z O R N Ě N Í : Následující text prosím uvádějte vždy společně s Vaším životopisem, jinak Vám nebudeme moci zprostředkovat zaměstnání.

Souhlasím, aby společnost PRAGMA personální agentura s.r.o. zpracovávala osobní údaje obsažené v mém profesním životopisu pro účely zprostředkování zaměstnání (ukládání v databázi, třídění, vyhledávání, předávání potenciálním zaměstnavatelům, uchovávání), v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to až do odvolání.

Potvrzuji, že jsem informován o svých právech přístupu, oprav a ochraně osobních údajů podle tohoto zákona.

Zákon 101/2000 Sb.
Přepište kontrolní kód:
© 2006-2017 PRAGMA | | Kontakt | Povolení MPSV | Mapa stránek | PRAGMA headhunting - executive search
odkazy