English    Deutsch

PRAGMA personální agentura s.r.o.

tř. Kosmonautů 989/8, Olomouc
Tel.: +420 587 433 412, +420 606 664 201
e-mail: olomouc@e-pragma.czNovinky
13.2.2017
Naše personální agentura stále hledá nové pracovníky do strojírenství
Naše personální agentura stále hledá nové pracovníky do strojírenství. Jedná se hlavně o zámečníky, svářeče CO2 a operátory strojů. Již nyní cítíme výrazné tlaky na zvyšování mezd. I pracovníci naší...více»
 
20.9.2016
Nové pracovní příležitosti u naší personální agentury
Naše personální agentura rozšiřuje nabídku o nové pracovní pozice v Prostějově....více»
 
31.8.2016
Hledáme spolehlivé pracovníky pro strojírenkou výrobu po celé ČR
Počátkem druhého pololetí se naší personílní agentuře otevřelo mnoho nových pozic ve strojírenství. ...více»
 
31.8.2016
Výrazné navýšení platů zaměstnancům naší personání agentury
Podle posledních hodnocení naše personální agentura zaznamenala výrazné navýšení platů zaměstnancům oproti roku 2015....více»
 
archiv novinek»

Volná místa - aktuální stav k 24. 4. 2017

Obory činnosti: Vyhledávání:
Všechny obory

zpět na volná místa | obor činnosti - Technika, elektrotechnika

Detailní výpis inzerátu

Rád/a byste v práci využil/a své znalosti v oblasti elektro? Chcete zdokonalit svou angličtinu? Máte chuť seznámit se s programováním nebo ho případně ovládáte? Máte povědomí o PLC systémech? Pro našeho klienta, nadnárodní výrobní společnost s tradicí i potenciálem, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Elektroinženýr pro investice a údržbu

verze pro tisk
Ref. číslo:J7314
Pracoviště:okr. Nový Jičín
Pracovní náplň:* zodpovědnost za údržbu řídících a regulačních systémů * zodpovědnost za investice do údržby, rekonstrukce elektriky a řídících systémů * provádí změny a úpravy SW, zpracovává specifikace a opravy nových elektrických zařízení * specifikuje a zajišťuje náhradní díly, zajišťuje technickou dokumentaci * příprava a realizace nových technologických linek * ověřuje splnění technických parametrů a způsobilost strojů po opravách a rekonstrukcích a uvedení nových strojů do provozu * spolupracuje se střediskem údržby, předkládá návrhy do budgetu investic a oprav společnostech * komunikace se sesterskými společnostmi
Požadujeme:* VŠ elektro nebo automatizace / SŠ elektro s praxí * znalost AJ výhodou, příp. NJ další výhodou * schopnost programování v Delphi nebo C++ výhodou * programování v Siemens step 7 a Unitronics výhodou * uživatelská znalost kreslícího programu * nadprůměrná uživatelská znalost PC (MS Office) * aktuální vyhláška 50/1978 Sb. min. §6 * zkušenosti s vedením projektů velkou výhodou * samostatnost a zodpovědnost, tvůrčí myšlení, časová flexibilita
Nabízíme:* zajímavá práce v nadnárodní společnosti * motivující finanční ohodnocení * možnost profesního růstu a vzdělávání (odborné i jazykové) * další benefity společnosti
Máte-li zájem o tuto pozici, můžete se přihlásit do výběrového řízení »

Přihláška do výběrového řízení

Jste-li již zaregistrován(a) v naší personální databance, vyplňte prosím tuto přihlášku do výběrového řízení. Pokud ještě nejste registrován(a), vyplňte prosím registrační formulář.

Jméno: Bydliště:
Příjmení: Ulice, č.p.:
Telefon: Město:
E-mail: PSČ:
Poznámka:
Životopis: Pokud jste se k nám zaregistroval(a) již před delší dobou a/nebo v souvislosti s přihláškou do výběrového řízení považujete za vhodné nám doplnit své údaje, přiložte prosím svůj aktuální životopis (nejlépe ve Wordu):
Pokud nemáte svůj životopis nyní připraven, pošlete nám jej, prosím, co nejdříve na e-mail olomouc@e-pragma.cz (do předmětu napište „Aktualizace“).
U P O Z O R N Ě N Í : Následující text prosím uvádějte vždy společně s Vaším životopisem, jinak Vám nebudeme moci zprostředkovat zaměstnání.

Souhlasím, aby společnost PRAGMA personální agentura s.r.o. zpracovávala osobní údaje obsažené v mém profesním životopisu pro účely zprostředkování zaměstnání (ukládání v databázi, třídění, vyhledávání, předávání potenciálním zaměstnavatelům, uchovávání), v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to až do odvolání.

Potvrzuji, že jsem informován o svých právech přístupu, oprav a ochraně osobních údajů podle tohoto zákona.

Zákon 101/2000 Sb.
Přepište kontrolní kód:
© 2006-2017 PRAGMA | | Kontakt | Povolení MPSV | Mapa stránek | PRAGMA headhunting - executive search
odkazy