English    Deutsch

PRAGMA personální agentura s.r.o.

tř. Kosmonautů 989/8, Olomouc
Tel.: +420 587 433 412, +420 606 664 201
e-mail: olomouc@e-pragma.czNovinky
29.5.2020
Všichni opět nabíráme dech
Tak, máme to za sebou? Je vidět, že zdravé a dravé výrobní společnosti se opět zotavují a potřebují nové pracovníky....více»
 
14.4.2020
Nová doba po Coronaviru ?
Všichni jž cítíme, že začíná nová doba, kdy budeme muset žít podle nových pravidel. Zrovna tak i personalistice. Co to však znamená ?...více»
 
28.3.2020
Ochrana osobních údajů
...více»
 
12.2.2020
Novinky v roce 2020
V novém roce rozšiřujeme nabídku pracovních příležitostí do Německa. Jedná se o kvalifikované i dělnické pozice....více»
 
archiv novinek»

Volná místa - aktuální stav k 29. 5. 2020

Obory činnosti: Vyhledávání:
Všechny obory

zpět na volná místa | obor činnosti - Technika, elektrotechnika

Detailní výpis inzerátu

Máte vzdělání v oboru mechatronika/automatizace? Rádi byste využili svých znalostí cizího jazyka jak v pracovní komunikaci, tak při služebních cestách? Hledáte novou výzvu a rádi byste se uplatnili v zaměstnanecky atraktivní společnosti, která má tradici a jméno, ale i vizi a potenciál? Známá výrobní společnost se zahraniční účastí hledá vhodného kandidáta na pozici: Programátor PLC se Simaticem

PLC programátor

verze pro tisk
Ref. číslo:J25515
Pracoviště:Olomoucký kraj
Pracovní náplň:* odpovědnost za výstavbu strojního zařízení * zajištění plynulé provozuschopnosti elektronických zařízení * komunikace s příslušnými odděleními v mateřské společnosti v Německu * spolupráce s externími dodavateli elektronických, hydraulických a pneumatických systémů
Požadujeme:* SŠ/VŠ (mechatronika, automatizace) * znalost automatizace Siemens S7 výhodou * znalost NJ nebo AJ výhodou * znalost hydraulických systémů a pneumatických systémů výhodou * ochota cestovat
Nabízíme:* zázemí významné a neustále se rozvíjející společnosti * odpovídající mzdové ohodnocení a motivační program * samostatnou a zajímavou práci v dynamickém a nadnárodním prostředí * jazykové vzdělávání * stravování na pracovišti * 5 týdnů dovolené * měsíční a půl roční odměny
Máte-li zájem o tuto pozici, můžete se přihlásit do výběrového řízení »

Přihláška do výběrového řízení

Jste-li již zaregistrován(a) v naší personální databance, vyplňte prosím tuto přihlášku do výběrového řízení. Pokud ještě nejste registrován(a), vyplňte prosím registrační formulář.

Jméno: Bydliště:
Příjmení: Ulice, č.p.:
Telefon: Město:
E-mail: PSČ:
Poznámka:
Životopis: Pokud jste se k nám zaregistroval(a) již před delší dobou a/nebo v souvislosti s přihláškou do výběrového řízení považujete za vhodné nám doplnit své údaje, přiložte prosím svůj aktuální životopis (nejlépe ve Wordu):
Pokud nemáte svůj životopis nyní připraven, pošlete nám jej, prosím, co nejdříve na e-mail olomouc@e-pragma.cz (do předmětu napište „Aktualizace“).
U P O Z O R N Ě N Í : Následující text prosím uvádějte vždy společně s Vaším životopisem, jinak Vám nebudeme moci zprostředkovat zaměstnání.

Souhlasím, aby společnost PRAGMA personální agentura s.r.o. zpracovávala osobní údaje obsažené v mém profesním životopisu pro účely zprostředkování zaměstnání (ukládání v databázi, třídění, vyhledávání, předávání potenciálním zaměstnavatelům, uchovávání), v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to až do odvolání.

Potvrzuji, že jsem informován o svých právech přístupu, oprav a ochraně osobních údajů podle tohoto zákona.

Zákon 101/2000 Sb.
Přepište kontrolní kód:
© 2006-2020 PRAGMA | | Kontakt | Povolení MPSV | Mapa stránek | PRAGMA headhunting - executive search
odkazy