English    Deutsch

PRAGMA personální agentura s.r.o.

tř. Kosmonautů 989/8, Olomouc
Tel.: +420 587 433 412, +420 606 664 201
e-mail: olomouc@e-pragma.czNovinky
13.2.2017
Naše personální agentura stále hledá nové pracovníky do strojírenství
Naše personální agentura stále hledá nové pracovníky do strojírenství. Jedná se hlavně o zámečníky, svářeče CO2 a operátory strojů. Již nyní cítíme výrazné tlaky na zvyšování mezd. I pracovníci naší...více»
 
20.9.2016
Nové pracovní příležitosti u naší personální agentury
Naše personální agentura rozšiřuje nabídku o nové pracovní pozice v Prostějově....více»
 
31.8.2016
Hledáme spolehlivé pracovníky pro strojírenkou výrobu po celé ČR
Počátkem druhého pololetí se naší personílní agentuře otevřelo mnoho nových pozic ve strojírenství. ...více»
 
31.8.2016
Výrazné navýšení platů zaměstnancům naší personání agentury
Podle posledních hodnocení naše personální agentura zaznamenala výrazné navýšení platů zaměstnancům oproti roku 2015....více»
 
archiv novinek»

Volná místa - aktuální stav k 24. 4. 2017

Obory činnosti: Vyhledávání:
Všechny obory

zpět na volná místa | obor činnosti - Technika, elektrotechnika

Detailní výpis inzerátu

Máte VŠ vzdělání optického zaměření? Jste tvůrčí osobnost s aktivním přístupem a smyslem pro týmovou práci? Jste alespoň mírně pokročilým uživatelem anglického jazyka? Máte povědomí o numerických metodách? Významná společnost zabývající se vývojem a výrobou optických zařízení hledá vhodného kandidáta na pozici:

Vývojový konstruktér - i absolventi, studenti 5. ročníku

verze pro tisk
Ref. číslo:J8514
Pracoviště:okr. Přerov
Pracovní náplň:* vývoj optických měřících metod a měřících zařízení v opto-mechanickém průmyslu * vypracování zadání pro mechanickou, optickou a elektro konstrukci měřicích zařízení * uvedení měřicích zařízení do provozu * koordinace a spolupráce na grantových a jiných dlouhodobých vědecko-výzkumných projektech
Požadujeme:* VŠ optické zaměření - vhodné i pro absolventy, případně pro studenty 5. ročníku * znalost aplikované optiky a optických měřících metod, konstrukce opto-mechanických přístrojů * znalost optických konstrukčních SW výhodou (OSLO, Zemax, Code V) * znalost numerických metod výhodou (Mathematica, Matlab, Delphi, C) * znalost anglického jazyka na úrovni B1 (mírně pokročilá) * analytické uvažování, samostatnost, kreativita, schopnost a chuť řešit i zdánlivě neřešitelné problémy * proaktivní a tvůrčí přístup, týmový hráč
Nabízíme:* práci ve vysoce erudovaném týmu vývojových pracovníků * profesní růst a uplatňování inovačních a tvůrčích osobních aktivit * práce na špičkových krátkodobých i dlouhodobých vývojových projektech * pružná pracovní doba, motivační systém odměňování * možnost zvyšování odborných a jazykových dovedností * zázemí silné a stabilní společnosti * 25 dní dovolené
Máte-li zájem o tuto pozici, můžete se přihlásit do výběrového řízení »

Přihláška do výběrového řízení

Jste-li již zaregistrován(a) v naší personální databance, vyplňte prosím tuto přihlášku do výběrového řízení. Pokud ještě nejste registrován(a), vyplňte prosím registrační formulář.

Jméno: Bydliště:
Příjmení: Ulice, č.p.:
Telefon: Město:
E-mail: PSČ:
Poznámka:
Životopis: Pokud jste se k nám zaregistroval(a) již před delší dobou a/nebo v souvislosti s přihláškou do výběrového řízení považujete za vhodné nám doplnit své údaje, přiložte prosím svůj aktuální životopis (nejlépe ve Wordu):
Pokud nemáte svůj životopis nyní připraven, pošlete nám jej, prosím, co nejdříve na e-mail olomouc@e-pragma.cz (do předmětu napište „Aktualizace“).
U P O Z O R N Ě N Í : Následující text prosím uvádějte vždy společně s Vaším životopisem, jinak Vám nebudeme moci zprostředkovat zaměstnání.

Souhlasím, aby společnost PRAGMA personální agentura s.r.o. zpracovávala osobní údaje obsažené v mém profesním životopisu pro účely zprostředkování zaměstnání (ukládání v databázi, třídění, vyhledávání, předávání potenciálním zaměstnavatelům, uchovávání), v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to až do odvolání.

Potvrzuji, že jsem informován o svých právech přístupu, oprav a ochraně osobních údajů podle tohoto zákona.

Zákon 101/2000 Sb.
Přepište kontrolní kód:
© 2006-2017 PRAGMA | | Kontakt | Povolení MPSV | Mapa stránek | PRAGMA headhunting - executive search
odkazy