English    Deutsch

PRAGMA personální agentura s.r.o.

tř. Kosmonautů 989/8, Olomouc
Tel.: +420 587 433 412, +420 606 664 201
e-mail: olomouc@e-pragma.czNovinky
27.12.2017
Od nového roku nabízíme 150 nových atraktivních pracovních příležitostí
Naše agentura nabízí od nového roku až 150 nových pracovních příležitostí za atraktivních podmínek....více»
 
19.10.2017
7 rad, jak na pracovní pohovor.
Víte, jak úspěšně zvládnout výběrové řízení? Čtěte více....více»
 
22.5.2017
Stále hledáme pracovníky do výroby a navyšujeme mzdy
Navýšení mzdy dělníků ze 17000 Kč na 21000 Kč za normální pracovní dobu, došlo u všech našich dělníků....více»
 
13.2.2017
Naše personální agentura stále hledá nové pracovníky do strojírenství
Naše personální agentura stále hledá nové pracovníky do strojírenství. Jedná se hlavně o zámečníky, svářeče CO2 a operátory strojů. Již nyní cítíme výrazné tlaky na zvyšování mezd. I pracovníci naší...více»
 
archiv novinek»

Volná místa - aktuální stav k 27. 4. 2018

Obory činnosti: Vyhledávání:
Všechny obory

zpět na volná místa | obor činnosti - Technika, elektrotechnika

Detailní výpis inzerátu

Máte VŠ vzdělání optického zaměření? Jste tvůrčí osobnost s aktivním přístupem a smyslem pro týmovou práci? Jste alespoň mírně pokročilým uživatelem anglického jazyka? Máte povědomí o numerických metodách? Významná společnost zabývající se vývojem a výrobou optických zařízení hledá vhodného kandidáta na pozici:

Vývojový konstruktér - i absolventi, studenti 5. ročníku

verze pro tisk
Ref. číslo:J8514
Pracoviště:okr. Přerov
Pracovní náplň:* vývoj optických měřících metod a měřících zařízení v opto-mechanickém průmyslu * vypracování zadání pro mechanickou, optickou a elektro konstrukci měřicích zařízení * uvedení měřicích zařízení do provozu * koordinace a spolupráce na grantových a jiných dlouhodobých vědecko-výzkumných projektech
Požadujeme:* VŠ optické zaměření - vhodné i pro absolventy, případně pro studenty 5. ročníku * znalost aplikované optiky a optických měřících metod, konstrukce opto-mechanických přístrojů * znalost optických konstrukčních SW výhodou (OSLO, Zemax, Code V) * znalost numerických metod výhodou (Mathematica, Matlab, Delphi, C) * znalost anglického jazyka na úrovni B1 (mírně pokročilá) * analytické uvažování, samostatnost, kreativita, schopnost a chuť řešit i zdánlivě neřešitelné problémy * proaktivní a tvůrčí přístup, týmový hráč
Nabízíme:* práci ve vysoce erudovaném týmu vývojových pracovníků * profesní růst a uplatňování inovačních a tvůrčích osobních aktivit * práce na špičkových krátkodobých i dlouhodobých vývojových projektech * pružná pracovní doba, motivační systém odměňování * možnost zvyšování odborných a jazykových dovedností * zázemí silné a stabilní společnosti * 25 dní dovolené
Máte-li zájem o tuto pozici, můžete se přihlásit do výběrového řízení »

Přihláška do výběrového řízení

Jste-li již zaregistrován(a) v naší personální databance, vyplňte prosím tuto přihlášku do výběrového řízení. Pokud ještě nejste registrován(a), vyplňte prosím registrační formulář.

Jméno: Bydliště:
Příjmení: Ulice, č.p.:
Telefon: Město:
E-mail: PSČ:
Poznámka:
Životopis: Pokud jste se k nám zaregistroval(a) již před delší dobou a/nebo v souvislosti s přihláškou do výběrového řízení považujete za vhodné nám doplnit své údaje, přiložte prosím svůj aktuální životopis (nejlépe ve Wordu):
Pokud nemáte svůj životopis nyní připraven, pošlete nám jej, prosím, co nejdříve na e-mail olomouc@e-pragma.cz (do předmětu napište „Aktualizace“).
U P O Z O R N Ě N Í : Následující text prosím uvádějte vždy společně s Vaším životopisem, jinak Vám nebudeme moci zprostředkovat zaměstnání.

Souhlasím, aby společnost PRAGMA personální agentura s.r.o. zpracovávala osobní údaje obsažené v mém profesním životopisu pro účely zprostředkování zaměstnání (ukládání v databázi, třídění, vyhledávání, předávání potenciálním zaměstnavatelům, uchovávání), v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to až do odvolání.

Potvrzuji, že jsem informován o svých právech přístupu, oprav a ochraně osobních údajů podle tohoto zákona.

Zákon 101/2000 Sb.
Přepište kontrolní kód:
© 2006-2018 PRAGMA | | Kontakt | Povolení MPSV | Mapa stránek | PRAGMA headhunting - executive search
odkazy