English    Deutsch

PRAGMA personální agentura s.r.o.

tř. Kosmonautů 989/8, Olomouc
Tel.: +420 587 433 412, +420 606 664 201
e-mail: olomouc@e-pragma.czNovinky
29.4.2016
Hledáme pracovníky do Německa a do Norska
Naše agentura získala objednávku na 20 svářečů a zámečníků do Německa a do Norska....více»
 
1.2.2016
Co nám přinese rok 2016 - navyšování platů ?
Již koncem minulého roku se dále prohluboval nedostatek pracovníků na technické výrobní pozice. Toto přináší velké tlaky na navyšování mezd. PRAGMA personální agentura již začala vyjednávat se zaměstn...více»
 
30.11.2015
Hledáme pracovníky do výroby
Naše personální agentura opět hledá pracovníky do výroby za výhodných podmínek....více»
 
30.11.2015
Rozšiřujeme nabídky práce do zahraničí - Německo, Anglie a Švýcarsko
Pro velký zájem o práci v zahraničí naše personální agentura rozšiřuje svoji nabídku zaměstnání i do dalších západních zemí. Podmínkou je alespoň komunikativní znalost Nj nebo Aj....více»
 
archiv novinek»

Volná místa - aktuální stav k 25. 8. 2016

Obory činnosti: Vyhledávání:
Všechny obory

zpět na volná místa | obor činnosti - Technika, elektrotechnika

Detailní výpis inzerátu

Máte VŠ vzdělání optického zaměření? Jste tvůrčí osobnost s aktivním přístupem a smyslem pro týmovou práci? Jste alespoň mírně pokročilým uživatelem anglického jazyka? Máte povědomí o numerických metodách? Významná společnost zabývající se vývojem a výrobou optických zařízení hledá vhodného kandidáta na pozici:

Vývojový konstruktér - i absolventi, studenti 5. ročníku

verze pro tisk
Ref. číslo:J8514
Pracoviště:okr. Přerov
Pracovní náplň:* vývoj optických měřících metod a měřících zařízení v opto-mechanickém průmyslu * vypracování zadání pro mechanickou, optickou a elektro konstrukci měřicích zařízení * uvedení měřicích zařízení do provozu * koordinace a spolupráce na grantových a jiných dlouhodobých vědecko-výzkumných projektech
Požadujeme:* VŠ optické zaměření - vhodné i pro absolventy, případně pro studenty 5. ročníku * znalost aplikované optiky a optických měřících metod, konstrukce opto-mechanických přístrojů * znalost optických konstrukčních SW výhodou (OSLO, Zemax, Code V) * znalost numerických metod výhodou (Mathematica, Matlab, Delphi, C) * znalost anglického jazyka na úrovni B1 (mírně pokročilá) * analytické uvažování, samostatnost, kreativita, schopnost a chuť řešit i zdánlivě neřešitelné problémy * proaktivní a tvůrčí přístup, týmový hráč
Nabízíme:* práci ve vysoce erudovaném týmu vývojových pracovníků * profesní růst a uplatňování inovačních a tvůrčích osobních aktivit * práce na špičkových krátkodobých i dlouhodobých vývojových projektech * pružná pracovní doba, motivační systém odměňování * možnost zvyšování odborných a jazykových dovedností * zázemí silné a stabilní společnosti * 25 dní dovolené
Máte-li zájem o tuto pozici, můžete se přihlásit do výběrového řízení »

Přihláška do výběrového řízení

Jste-li již zaregistrován(a) v naší personální databance, vyplňte prosím tuto přihlášku do výběrového řízení. Pokud ještě nejste registrován(a), vyplňte prosím registrační formulář.

Jméno: Bydliště:
Příjmení: Ulice, č.p.:
Telefon: Město:
E-mail: PSČ:
Poznámka:
Životopis: Pokud jste se k nám zaregistroval(a) již před delší dobou a/nebo v souvislosti s přihláškou do výběrového řízení považujete za vhodné nám doplnit své údaje, přiložte prosím svůj aktuální životopis (nejlépe ve Wordu):
Pokud nemáte svůj životopis nyní připraven, pošlete nám jej, prosím, co nejdříve na e-mail olomouc@e-pragma.cz (do předmětu napište „Aktualizace“).
U P O Z O R N Ě N Í : Následující text prosím uvádějte vždy společně s Vaším životopisem, jinak Vám nebudeme moci zprostředkovat zaměstnání.

Souhlasím, aby společnost PRAGMA personální agentura s.r.o. zpracovávala osobní údaje obsažené v mém profesním životopisu pro účely zprostředkování zaměstnání (ukládání v databázi, třídění, vyhledávání, předávání potenciálním zaměstnavatelům, uchovávání), v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to až do odvolání.

Potvrzuji, že jsem informován o svých právech přístupu, oprav a ochraně osobních údajů podle tohoto zákona.

Zákon 101/2000 Sb.
Přepište kontrolní kód:
© 2006-2016 PRAGMA | | Kontakt | Povolení MPSV | Mapa stránek | PRAGMA headhunting - executive search
odkazy